Kini nga mga chewy, fruity gelatin-based treats nagakuha sa ilang ngalan gikan sa tindahan nga gipalit nga kendi, nga sagad gibaligya sa sinehan. Maayo na lang, kini nga bersyon nagpakita sa usa ka kendi nga mas sayon sa buhat sa ngipon. Mahimo nimo ipuli ang ubang mga prutas nga purees - sama sa raspberry o blackberry - alang sa strawberry puree.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces nga wala ginabaligya nga gelatin
- 1 tasa nga asukar
- 2 1/2 ka copa nga strawberry puree (pilit)
- Ang 1/2 nga tasa nga gibutang sa granulated (o superfine nga asukar nga gisul-ob; labi ka gamay kon gikinahanglan)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam og usa ka 6-pulgadang kuwadrado nga pan pinaagi sa paghumol niini sa gaan nga tubig, ug pagbutang og usa ka kutsilyo o cookie cutter.
2. Pag-agas sa duga sa gelatin ug asukar sa usa ka medium saucepan, unya dugangi ang puree ug 2/3 nga tasa nga tubig.
3. Pag-agas sa kainit hangtud nga matunaw ang asukar ug gelatin.
4. Dad-a sa usa ka hubag, unya pagtabon ug pabukala alang sa 5 minutos.
5. Ibutang sa giandam nga kaldero ug tuguti nga mahuman sa hingpit.
6. Sa higayon nga ibutang, ibalhin gikan sa kaldero ngadto sa lunsay nga papel.
Guntinga ngadto sa mga kuwadrado o mga porma sa giandam nga basa nga gamit nga imong gipili.
7. Paggulo sa mga candies sa granulated o superfine nga asukar.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 48 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |