Kini nga espongha nga kendi naghimo sa usa ka nindot nga pagtratar alang sa mga holidays. Ang resipe nag-awhag sa itom nga mais nga mais, apan magamit nga magamit ang kahayag sa mais nga mais kon kana ang anaa kanimo. Ang yawi sa kalampusan usa ka masaligan nga thermometer nga kendi .
Tan-awa usab:
Brown Sugar Fudge - Penuche
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa granulated sugar
- 1 tasang itum nga mais nga mais
- 1 ka kutsarang puti nga suka
- 1 ka kutsara nga baking soda
- Opsyonal: 1/2 ngadto sa 1 teaspoon nga banilya
- Opsyonal: 1/2 ka tasa nga natunaw nga tsokolate (alang sa paglimpyo)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium nga saucepan, isagol ang asukar, maitum nga corn syrup, ug suka; magluto sa kainit nga kainit, pagpalihok hangtud matunaw ang asukar. Magluto nga walay pagpadok hangtud nga ang humokon kaayo nga brittle kon ibutang sa bugnaw nga tubig, mga 300 ° F ngadto sa 310 ° F sa usa ka thermometer nga kendi.
- Kuhaa gikan sa init ug idugang ang baking soda. Ang sagol nga mahimong bula, nga maghimo sa spongy texture. Ibubo ngadto sa usa ka maayo nga butters pan. Sa dihang ang karne nag-anam na, gibungkag kini.
- Kung gitinguha, ituslob ang mga piraso sa usa ka gipalit nga natunaw nga chocolate coating o ang sagol sa ubos.
Alang sa Dipping Chocolate (Opsyonal):
- 1 cake paraffin wax
- 12 ka ons nga mga chocolate chips
Matunaw ang talo ug gatas nga chocolate sa tingub sa double boiler. Ituslob ang kendi sa gisagol nga chocolate mixture. Ibutang sa papel nga parchment o papel nga talo aron pabugnawon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 158 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 277 mg |
| Carbohydrates | 34 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |