Motilaw ba kini sama sa kendi bar nga ginganlan alang sa? Kini ingon ka duol nga mahimo nimo nga makaadto sa usa ka Snickers bar sa usa ka baso. Usa ka butang nga sigurado, kon ikaw anaa sa kahimtang alang sa katapusan nga dessert cocktail , ang Snickertini usa ka maayong pagpili.
Kini adunay gamay nga chocolate, almond, ug cream, apan ang feature nga ingredient mao ang Van Gogh Dutch Caramel Vodka . Kini usa ka talagsaon nga vodka, dili sama sa uban nga karon nga anaa sa merkado ug usa sa mga butang nga matunaw sa imong baba sama sa kini nga ilimnon - paghulat, sayup nga chocolate candy - bisan unsa ang imong punto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 onsa Baileys
- Irish Cream liqueur
- 1 1/2 ounces
- Van Gogh Dutch Caramel Vodka
- 1/2 onsa
- chocolate liqueur
- 1/2 onsa
- amaretto
- Pagsabak sa
- cream
- Opsyonal nga salamin dekorasyon: chocolate o caramel sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang usa ka nipis nga linya sa caramel ug chocolate sauce sa sulod sa usa ka bato nga bildo ug ibutang sa refrigerator hangtud sa chill.
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker ug uyog uban sa yelo.
- Ibubo ang bug-os nga sulod sa shaker ngadto sa giandam nga bildo (drizzle uban sa chocolate o caramel sauce, kon gusto) ug idugang ang uhot.
Resipe sa maayong kabubut-on: Van Gogh Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1042 |
| Total Fat | 60 g |
| Tulas nga Tambok | 35 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 38 mg |
| Carbohydrates | 80 g |
| Pagkaon sa Fiber | 19 g |
| Protein | 18 g |