Kini usa ka sayon nga paagi sa pagpanigarilyo sa usa ka pabo . Ang sinagol nga marinade gigamit isip solusyon nga ineksiyon ug usa ka baste. Kon imong dad-on ang temperatura sa nanigarilyo hangtod sa katapusan, makabaton ka og usa ka nindot nga crispy skin sa imong turkey. Sa susama, mahimo nimo ibalhin ang pabo sa hurno nga mga 300 degrees F (150 degrees C) sulod sa 10 minutos.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 (15 libra) turkey (gituslob)
- 1/3 nga tasa nga mantikilya
- 1/2 tasa puti nga bino
- 1/2 nga tasa nga dugos
- 1 teaspoon nga kaningag
- 2 ka teaspoons nga asin sa dagat
- 1/2 ka kutsaritang puti nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-andam og hinabako alang sa 6 ngadto sa 8 oras nga us aka aso sa mga 230 F (110 C).
- Sa usa ka saucepan matunaw mantekilya. Idugang ang bino, dugus, asin, ug kaningag. Ang kainit sa ubos nga temperatura hangtud nga ang sagol nga hapsay ug manipis.
- Pinaagi sa paggamit sa usa ka turkey injector , itom ang katunga sa sagol sa turkey sa tanang mga karne nga lugar. Brush nabilin nga sagol sa turkey. Mahimo nimong matipigan ang pipila sa mga baste nga magamit sa ulahi, panahon sa proseso sa pagluto.
- Ibutang ang turkey sa hinabako. Sa diha nga ang internal nga temperatura sa turkey miabut sa 165 F (75 C.) ang Turkey nahuman. Kuhaa gikan sa nanabako ug ipahuway sulod sa 10 ngadto sa 15 ka minuto. Pag-ukit ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 340 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 141 mg |
| Sodium | 546 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 39 g |