Himoa kining dali nga maple butter nga gamiton sa muffins, dali nga tinapay, pancake, o waffles. Mahimo nimo dali maputol ang resipe sa katunga, o mag-freeze sa uban alang sa laing adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga mantikilya (gihumok)
- 1/4 tasa nga maple syrup (ang pinakangitngit nga grado anaa)
Unsaon sa Paghimo Niini
Gabunon ang mantikilya ug maple syrup sa usa ka panaksan ug patulon sa usa ka electric mixer hangtud nga maayo ang pagkadugtong ug mahumot.
Kung gitinguha ang pag-roll ngadto sa usa ka tube nga porma sa usa ka piraso nga parchment paper ug chill.
Pag-alagad kini nga humok o humok sa mga pancake, mainit nga biskwit, waffles,
Mahimo Ka Usab
Petsa nga mantika
Main Recipe Index
Southern Food Home
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 170 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |