Kining yano nga mga candies mahimo nga gamiton ang halos bisan unsang duga, basta kini gipaubos (kung gikinahanglan). Sulayi ang paghimo og pipila ka nagkalainlain nga matang aron magkauban sa pagserbisyo Usab, mag-eksperimento sa nagkalain-laing mga porma, ug uban sa pag-rolling sa mga jellies sa asukal ug gibiyaan kini nga yano.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka kutsara nga wala ginabaligya nga gelatin
- 2/3 tasa nga duga sa prutas (naputol, imong gipili)
- 6 ka kutsara nga asukar
- 4 ka kutsara nga mais nga mais
- Mahimong opsyonal: kolor sa pagkaon
- Opsyonal: superfine nga asukar
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam og usa ka 6-pulgada nga kalaha pinaagi sa paghumol niini sa gaan nga tubig.
2. Ibutang ang gelatin sa 4 ka kutsarang tubig aron mahumok sulod sa 5 minutos.
3. Ibutang ang juice, asukal ug corn syrup sa usa ka medium nga saucepan sa medium kainit. Pag-agas hangtud matunaw ang asukar.
4. Pag-agay sa gelatin ug ipadayon ang pagpalihok hangtud nga matunaw ang gelatin.
5. Niini nga punto, dugangi ang kolor sa pagkaon kung gusto nimo.
6. Ibubo ngadto sa giandam nga pan ug biyai hangtud nga hingpit nga ibutang.
7. Sa diha nga itakda, ibalhin gikan sa kaldero ug putus sa usa ka hait nga kutsilyo o cookie cutter ngadto sa gitinguhang mga porma.
8. Ang mga jellies mahimong giligid sa superfine sugar, kon gusto, o nagsilbi nga yano.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 11 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |