Ang mga fillet sa salmon mga bugnaw-giayo sa asin , asukar, sili, dill ug bino aron paghimo sa gravlax. Ang salmon kinahanglan nga hingpit nga lab-as kutob sa mahimo. Walay pagluto. Pagplano sa unahan - kini mokabat og mga tulo ka adlaw. Ang Gravlax usa ka komplikado nga appetizer nga usa ka maayo nga pagpili alang sa usa ka summertime patio party.
Kini nga resipe gikuha gikan sa "Fish: The Complete Guide sa Pagpalit ug Pagluto" ni Mark Bittman.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 3- to 4-pound salmon (gibug-aton human sa paglimpyo ug pagpunggot sa ulo, panit sa)
- 3 ka kutsara nga asin
- 2 ka kutsara nga asukar
- 1 ka kutsarita nga itom nga pepper (bag-o nga yuta)
- 1 hugpong nga dill (halos giputol, puno ug tanan)
- 1 ka kutsarang bino (brandy, gin, aquavit, lemon vodka)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pun-a ang salmon o kuhaon sa isda kini alang kanimo; ang mga isda dili kinahanglan nga mausab.
- Ibutang ang duha ka mga panit, panit sa ubos, sa usa ka plato.
- Isablig sa asin, asukar, ug paminta, ibuklad ang dill sa ibabaw sa salmon ug ibutang sa imong ilimnon nga kapilian.
- Ang sandwich ang mga tarpaulin, mga ikog ngadto sa ikog, dayon ibutang sa hugot nga plastik nga wrap.
- Tabuni ang salmon nga "sandwich" uban ang laing plato ug butang nga may gibug-aton nga mga usa ka libra - pananglitan usa ka wala'y abli nga mahimo nga kape o beans. Pag-Refrigerate.
- Ablihi ang mga pakete matag 12 ngadto sa 24 ka oras ug baste, sa sulod ug gawas, uban sa natipon nga mga juices.
- Sa ikaduha o ikatulo nga adlaw, sa dihang ang unod nawad-an sa iyang translucence, hinayhinay ang pagpitik sama sa imong pag-aso sa salmon - sa pagpugong ug wala ang panit - ug mag-alagad sa tinapay sa rye o pumpernickel ug lemon wedges.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 306 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 101 mg |
| Sodium | 1,833 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 36 g |