Kini usa ka dakong dessert kebab nga mahimong mag-inusara nga serbesa o uban sa ice cream. Kini nga resipe sa pinirito nga pinya mahimo usab nga gamiton aron mapalambo ang mga cocktail, sama sa usa ka Mai Tai. Dili ka limitado sa rum, pwede nimo ipuli ang tequila kung gusto nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pinya, guntinga ngadto sa 8 ka wedges, dayon putlon ngadto sa ikaupat
- 1/2 nga tasa (120 mL)
- itom nga rum (o tequila)
- 1/2 nga tasa (120 mL) puno nga brown sugar
- 1/4 nga tasa (60 mL) dugos
- 1/4 nga tasa (60 mL) nga orange juice
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Paghugpong rum, brown sugar, honey, ug orange juice hangtud nga matunaw ang asukar.
2. Pag- preheat Grill.
3. Thread thread nga mga hiwa sa mga skewer. Ibutang sa ibabaw sa grill ug baste uban sa rum salsahan.
4. Magluto sa mga kebab sa mga 10 ka minutos, nga mag-usab ug usahay mag-usik.
5. Kuhaa gikan sa kainit, pabugnawa sa pipila ka mga minuto sa dili pa mag-alagad uban sa mga cocktail o ice cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 131 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |