Kini nga resipe nindot kung gusto nimo ang grilled shrimp, apan dili mobati nga sama sa pagtukod og kalayo nga kinahanglan nimo lima ka minuto. Ang udlan dali nga gisudlan sa usa ka pan ug giluto sa ilang mga kabhang alang sa dugang nga lami ug moistness.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kilo (16-20 kada lb.) jumbo shrimp, shell-on, deveined (gibaligya ingon nga "hilaw, andam sa panit")
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 3/4 nga kutsarita. asin
- 1 ka kutsara nga ketchup
- 1 ka kutsara
- brown sugar
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 1 ka kutsara nga utanon nga lana
- 1 teaspoon nga chili powder
- 1 teaspoon nga cumin
- 1/4 teaspoon allspice
- 1/4 ka kutsara nga sili nga pepper, o sa pagtilaw
- Lemon wedges
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasan ug hugasan ang maayong sanga.
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka panaksan sa pagsagol, ug isabwag hangtud nga matunaw ang asukar ug ang mga pasayan gitabonan. Tabuni ug palingkuron sulod sa 15 minutos sa fridge.
- Pag-init og mantika sa usa ka medium-high nga kalayo hangtud nga init.
- Idugang ang shrimp ug sear sulod sa mga 3 minutos, hangtud nga maluto. Ang mga kinhason mokalot ug kolor, apan ang karne sa sulod dili, busa ayaw kabalaka sa gawas nga ngitngit kaayo - sila kinahanglan nga tan-awon sama sa pagpahid sa mga baga.
- Kuhaa sa usa ka plato, ug kon igo nga igong makontrol, pag-alagad sa mainit nga lemon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 197 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 227 mg |
| Sodium | 661 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 27 g |