Ang kini nga mga tanum nga karne nga gisudlan sa casserole adunay mga karot ug mga sibuyas ug naghimo sa lamian nga panihapon.
Ang mga rol ug loin nga mga karot nga karnero mahal kaayo ug malumo nga isulod sa usa ka casserole. Apan kini nga pinggan naggamit sa dili kaayo mahal nga abaga sa mga karnero nga giputol gikan sa bahin sa bukton ug usa ka kusgan nga pagputol sa karne - pangunang mga kandidato alang sa bra nga kolon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 abaga nga mga laking karnero, mga 1 1/2 ka kilo nga kinatibuk-an
- 6 carrots, giputol sa 2-pulgada nga mga piraso
- 4 medium nga sibuyas, gipanitan ug gibahin
- 1 bay dahon
- 4 ka medium nga gipanitan ug mga cubed patatas (opsyonal)
- 1/2 ka kutsarita nga dahon sa thyme, nahugno
- 1/2 teaspoon nga uga nga oregano
- Dash pepper
- 2 ka karne nga bouillon nga karne o katumbas nga base o granules
- 1 tasa nga nagabukal nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Putlon ang sobra nga tambok gikan sa mga karne sa karnero. Hugasi ug patya sila nga uga sa mga tualya nga papel.
- Sa usa ka nonstick skillet sa kainit nga kainit, ang kape nga karnero mag-ibot sa duha ka kilid sulod sa mga 15 minutos.
- Hud oven ngadto sa 375 F.
- Ibutang ang mga chopper sa usa ka layer sa usa ka mabaw nga, 2-quart baking dish. Pagdugang og mga carrots, sibuyas, ug bay leaf. Kung gusto, idugang ang optional cubed patatas. Isablig ang mga karne sa karnero nga adunay thyme, oregano, ug pepper.
- Dissolve beef bouillon, bouillon granules o beef base sa Nagabukal nga tubig. Ibubo ang mga chops sa karnero. Tabonan uban sa foil ug magaluto alang sa 45 ka minutos.
- Pag-alibyo ug pag-ilis sa tambok. Pagluto og 20 minutos. Mag-alagad sa mga chops sa mga dahon nga adunay mga utanon ug pan juices.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 641 |
| Total Fat | 33 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 160 mg |
| Sodium | 896 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 46 g |