Kini nga resipe sa kir imperial nagkinahanglan sa klasiko nga itom nga currant ug Champagne nga cocktail ug gipahimsog kini sa liqueur nga tam-is nga tart raspberry. Kining talagsaon nga cocktail nga adunay lami nga berry nga palami usa ka hingpit nga pagpili nga mag-alagad sa sophisticated, retro-style soirees.
Kini nga recipes sa kir imperial naghimo sa 1 nga pag-alagad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 onsa Chambord o liqueur nga raspberry
- 2 1/4 ounces nga Champagne
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang liqueur sa raspberry ngadto sa usa ka flute nga Champagne ug ibubo ang Champagne sa ibabaw niini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 59 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |