Kini mao ang usa sa mga Cool Whip Jello nga mga resipe nga naghimo sa usa ka dakung dugang sa bisan unsa nga holiday o potluck pagpundok. Himoa kining resipe sa Jello alang sa Thanksgiving, Easter ug Christmas. Pagdiyutay uban sa whipped cream.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 9 ounces raspberry nga Jello
- 4 ka copa nga tubig (Nagabukot)
- Usa ka 11 1/2 onsa nga sudlanan nga frozen nga cranberry juice nga nagpokus
- Usa ka 9 ka paso nga sudlanan nga naligo nga gibunalan (sama sa Cool Whip, nalumos)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dissolve Jello sa init nga tubig . Idugang ang frozen nga cranberry juice nga konsentrasyon. Pag-agas hangtud nga ang duga sa cranberry matunaw.
- Pag-Refrigerate 1 ngadto sa 2 ka oras, hangtud nga ang sagol nga gipatubo, apan dili ibutang.
- Uban sa usa ka electric mixer, gibunalan ang Cool Whip hangtud nga maayo ang pagkahiusa. Pagbalhin ngadto sa usa ka panaksan nga salamin. Pag-Refrigerate 4-24 ka oras, hangtud nga ibutang. Hosanayan uban sa whipped cream, kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 110 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 7 mg |
| Sodium | 38 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |