Kining kinaraan nga mga gama nga lutoon nga mansanas lamian, ug ang mga lamas makapahimo sa imong balay nga kahumot! Pagdugang og usa ka kutsara sa ice cream o bag-o nga whipped cream alang sa usa ka dili maayo nga panam-is.
Mobati nga gawasnon sa pag-ilis sa mga pasas uban sa uga nga cranberry o tinadtad nga mga petsa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka dako nga pagluto sa mansanas
- 3/4 nga tasa nga brown sugar (hugot nga giputos)
- 1/2 ka tasa nga pasas
- 1/2 teaspoon nga kaningag
- 1/4 teaspoon nutmeg
- 1 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 350 F (180 C / Gas 4).
- Hugasi ug patikan ang mansanas, unya kuhaa ang usa ka 1-pulgada nga habol nga panit sa tunga-tunga sa matag usa nga mansanas. Ipahimutang ang mga mansanas sa 2-quart nga mabaw nga linuto sa kalaha.
- Pagsagol sa brown nga asukar, pasas, cinnamon, ug nutmeg sa gamay nga panaksan; pun-a ang sentro sa matag mansanas ug tuldok uban ang 1/2 nga teaspoon sa mantekilya.
- Idugang ang igo nga tubig sa pagluto sa panaksan aron pagtabon sa ubos sa pinggan; magluto, mahayag, alang sa mga 45 minutos ngadto sa usa ka oras, o hangtud nga ang mga mansanas linghod. Ang dagko nga mga mansanas magkinahanglan og mas dugay. Usahay ang Baste uban sa juices.
- Pag-alagad sa mga mansanas nga mainiton uban sa usa ka gamay nga pinulbos nga pinahumot nga krema.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 184 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |