Gipatik pag-usab uban ang pagtugot gikan sa Green Tea: 50 Hot Drinks, Cool Quenchers, ug Sweet and Savory Treat s ni Mary Lou Heiss (Harvard Common Press, 2006).
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara (8 gramos) medium-size nga loose-leaf green nga tsa o 4 ka green tea bags
- usa ka 5-pulgada nga kaningag nga kaningag, nga nabuak
- 8 tibuok bituon
- anise o 1 1/2 ka kutsara nga gisudlag bituon nga mga anis
- 4 tasang nagabukal nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga dahon sa tsa o mga tsa sa tsa ngadto sa pre-warmed teapot ug isalikway.
- Ibutang ang sungkit sa cinnamon ug ipatong ang anis ngadto sa usa ka 4-tasa nga kainit nga tasa nga igsusukat ug idugang ang tubig nga nagabukal. Pag-aghat sa pagsagol, dayon pagtunaw sulod sa 2 ka minuto.
- Dali ibubo ang pagsabwag ngadto sa teapot, pag-ayo nga pag-ayo aron mapabilin ang cinnamon ug bitoon nga anise gikan sa pagsulod sa teapot. Gidunggab ang tsa sa spice infusion sulod sa 2 ka minuto.
- Gub-a ang brewed nga tsa ngadto sa mga tsaa ug moalagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 13 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |