Kining matam-is nga bourbon marinade nagabuhat sa hingpit sa bisan unsang butang. Kini usa ka malumo nga pag-marino busa gusto nimo ang daghang mga oras sa pag-atake nga panahon sa dili ka mag-ihaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga bourbon
- 1 tasa brown nga asukal
- 1 tasa nga lana
- 1 tasa nga mustasa
- 1 tasa nga sarsa sa Worcestershire
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol ug sagol hangtud ang asukar hingpit nga matunaw. Gamita dayon.
- Pag-marineate sa karne sulod sa 4 ngadto sa 12 ka oras. Kon maghimo sa unahan, ibutang sa refrigerator sa usa ka sudlanan sa hangin nga dili mosobra sa 7 ka adlaw human sa inisyal nga pagpangandam.
- Bawasan o dugangi ang resipe kung gikinahanglan. Kini makahimo sa usa ka gamay, mao nga kung ikaw magasugod lamang sa usa ka gamay nga bahin sa karne mag-adjust kini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 57 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 182 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |