Kini nga mga chocolate nga mga karne giputos sa usa ka delectable blue cheese ug herb filling. Kung dili ka fan sa asul nga keso, mahimo nimo gamiton ang feta o usa ka keso nga imong gipili.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 veal chops (boneless; mga 1 ka pulgada ang gibag-on)
- Alang sa Stuffing:
- 1 ka asin nga asin
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 1 apple (granny smith; matahum nga mga tinadtad)
- 1/2 tasa asul nga keso (nahugno)
- 1 gamay nga shallot (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 ka kutsara nga basil (lab-as ug pino nga tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
Aron sa pag-andam sa pagputos: Pagsagol sa tanan nga mga ingredient nga stuffing sa usa ka medium nga panaksan. Paggahin. Kuhaa ang sobra nga tambok gikan sa veal ug paghimo og gamay nga bulsa sa matag chop. Pun-a ang 1/4 nga kopa sa sinagol nga asul nga keso. Lig-on sa mga toothpick. Pag-ayo og mga chops uban sa lana sa oliba ug panahon uban sa asin ug itom nga pepper.
Preheat grill alang sa medium nga kainit. Ibutang ang mga chops sa grill ug tugoti nga magluto alang sa 6-7 ka minuto sa matag kilid, depende sa gibag-on.
Sa higayon nga linuto sa gusto nga doneness, kuhaa gikan sa init ug himoa ang pagpahulay sulod sa pipila ka mga minuto sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 612 |
| Total Fat | 32 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 251 mg |
| Sodium | 377 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 67 g |