Ang kini nga gooey chocolate pudding cake mao ang usa ka snap sa pagsagol ug magluto sa slow cooker. Ibabaw kini sa whipped cream o i-serve kini nga mainit uban sa usa ka scoop sa ice cream ug uban nga sobrang fudge sauce.
Alang sa usa ka mas dako nga hinay nga kusinilya, gamiton ang usa ka pinggan nga casserole o souffle nga sudlanan nga mahaum sa crock. Pananglitan lang ang pagluto sa cake sa slow cooker ingon nga gitumong.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pakete nga chocolate cake mix (2-layer size)
- 8 ounces nga sour cream
- 1 ka pack instant chocolate pudding (6-ounce)
- 1 tasa nga semisweet chocolate chips
- 3/4 nga lana sa lana sa utanon *
- 4 ka dako nga itlog
- 1 tasa nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paggiok sa crockpot interior o pag-spray uban sa non-stick spray.
- Pagduyog sa tanan nga mga sagol sa usa ka panaksan hangtud nga maayo nga sagol; pagbalhin ngadto sa hinay nga cooker.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 6 ngadto sa 8 ka oras. Ayaw ibutang ang tabon.
- Pag-alagad sa mainit nga ice cream.
Sugyot: Sulayi kini uban ang gamay nga tambok nga mix ug sour cream. Kini MAAYO kaayo, busa siguroha nga adunay pipila ka ice cream sa balay. Ang usa ka gamay nagpadayon sa taas nga dalan. Nagpabilin sa fridge alang sa usa ka samtang.
Pag-init lang ug pag-alagad. "
Mahimo Ka Ka Usab:
Wacky Chocolate Microwave Mug Cake
Crockpot Chocolate Peanut Clusters
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 476 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 106 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 7 g |