Salamat sa Liz tungod sa pagpakig-ambit sa kini nga dali nga basa nga cooker chicken recipe. Ipabukal kini sa usa ka gamay nga init nga sarsa o cayenne, ug idugang ang usa ka layer sa mga sliced sibuyas kung gusto nimo.
Gamita ang mga paa ug mga bitiis sa manok niini nga resipe, dayon guntinga ang karne alang sa gikuha nga mga sandwich nga manok. Idugang ang coleslaw ug ang imong gipili nga mga utanon. Pag-alagad sa manok sa mga sandwich, kon gusto, o gamiton kini sa mga butang nga tortillas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Ang upat ka kilo nga mga piraso sa manok, mga 3 ngadto sa 4 ka libras, hingpit nga nalaya
- Opsyonal: 1 sibuyas, ginunting
- 1 (16-ounce) botelya nga barbecue sauce (o 2 tasa sa
- homemade barbecue sauce)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang manok sa Crock Pot.
- Idugang ang sliced sibuyas, kon gamiton.
- Ibutang ang singko nga barbekyu sa manok.
- Pagtabon ug magluto sa LOW alang sa 6 ngadto sa 8 ka oras, o hangtud nga ang manok hingpit nga magluto
- Pagputol sa manok ug pag-alagad nga init.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 834 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 253 mg |
| Sodium | 1,013 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 80 g |