Ang Citrus nagdugang usa ka sipa sa mga crepes. Pun-a kini sa pastry cream ug lab-as nga strawberry o raspberries.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga tibuok nga katuyoan nga harina
- 1/2 nga gatas sa tasa
- 1/2 ka tasa nga dili kaayo 1 ka kutsara nga tubig
- 2 ka itlog
- 2 ka kutsara nga mantikilya, natunaw
- 2 teaspoons orange juice
- 1 ½ teaspoons orange zest
- 1/4 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-agas sa tanan nga mga sambog nga kusog hangtud nga ang hut-ong sa crepe hingpit nga hapsay; tugoti kini nga makapahulay sa refrigerator sulod sa labing menos 20 minutos sa dili pa magsugod sa crepes.
Magtunaw sa usa ka diyutay nga mantekilya sa usa ka pan nga krep o dako nga panit sa ubos nga medium nga kainit. Pagdugang 3 ka kutsara nga batter ngadto sa kaldero ug tunob hangtud nga ang ubos sa pan gitabonan sa batter. Magluto sa crepe sulod sa 1 ka minuto, o hangtud nga ang crepe medyo basa sa ibabaw ug bulawan sa ilalum.
Pag-ulang sa mga kilid sa crepe, i-slide ang spatula sa ilawom niini, ug dayon hinay-hinay nga itusok kini sa pan. Magluto alang sa usa ka minuto ug ibalhin ang niluto nga crepe sa usa ka plato aron magpainit. Usba uban ang nahabilin nga batter.
Naghimo sa 8 ka pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 118 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 64 mg |
| Sodium | 214 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |