Kini usa ka klase sa mangga nga linangkob sa klasikong Orange Julius . Daghan kanato adunay mga panumduman sa pagkabata nga nalingaw niining lami nga frozen nga smoothie treat - kini usa ka kahibulong nga blended nga ilimnon nga maayo sa ting-init o sa bisan unsang panahon nga ikaw adunay pangandoy alang sa usa ka labaw nga inosente nga mocktail.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga presko o frozen
- mangga nga juice
- 2 ounce
- gatas
- 1 teaspoon vanilla extract
- 2 ka kutsara nga asukar
- 1 scoop of
- vanilla nga ice cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sangkap sa usa ka blender nga adunay 1/2 nga tasa sa yelo.
- Hugpong hangtud nga hapsay.
- Ibubo ngadto sa usa ka chilled nga bildo sa bagyo .
Kung ang sambog sobra ka baga, pagdugang dugang nga juice o tubig. Kung kini nipis kaayo, dugangi ang dugang nga ice o ice cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 339 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 32 mg |
| Carbohydrates | 68 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 6 g |