Maayong balita. Ang mga Caramel Apples sayon nga mahimo sa balay! Kini nga resipe mao ang paspas ug yano, mao nga hingpit kini sa paghagol kon kulang ka sa panahon, o alang sa mga bata nga makatabang.
Sa higayon nga imong nakat-unan ang batakang resipe, sayon ipasibo ang mga mansanas. Gikuha kini sa tsokolate, ituslob kana sa mani, o ibutang kini sa mga sprinkles, lubi, o paborito nga mga tinadtad nga mga candy sa kendi!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 hinog, pula nga mga mansanas
- 1 pound nga humok, gipalit nga karamel
- 2 ka kutsarang tubig
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga mani
- 5 nga mga kahoy nga skewer
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sugdi pinaagi sa paghugas sa mga mansanas ug pagkuha sa ilang mga stems. Ipapilit ang mga skewer nga kahoy ngadto sa punoan nga tumoy sa mga mansanas. Ibutang ang tinadtad nga mga peanuts sa usa ka panaksan.Tandaan ang usa ka linuto sa kalaha nga adunay foil ug spray ang foil nga dili spray sa pagluto.
2. Lutoa ang pipila ka tubig sa ubos sa doble nga boiler. Unwrap ang caramels, ug ibutang kini sa ibabaw sa dobleng boiler nga adunay duha ka kutsara nga tubig.
3. Ibutang ang pan sa mga kendi ibabaw sa nagbukal nga tubig.
Himoa sila nga initon, ug kusog nga pukawa sila hangtud nga sila hingpit nga nainit ug hapsay.
4. Kuhaa ang mga caramel gikan sa kainit. Ituslob ang mga mansanas sa usa ka higayon ngadto sa natunaw nga karamelo ug isul-ob kini.
5. Isuksok ang mga tumoy sa mga mansanas ngadto sa tinadtad nga mga mani, ug ibutang ang matag mansanas sa foil-linaw nga linukot nga pan. Himoa ang mga mansanas sa fridge hangtud nga ang karamel gipahimutang.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 199 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 4 g |