Ang resipe sa biskwit naluto sa muffins cups, gipaambit sa SuzyJ. Pahimusli kining sayon nga mga biscuit nga adunay pamahaw. Sila lamian sa gravy sa gravy o ham.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ka harina nga harina
- 1/4 tasa nga asukar
- 4 1/2 teaspoons nga baking powder
- 1/4 ka asin nga asin
- 10 ka kutsara nga bugnaw nga mantikilya (giputol)
- 1 tasa sa bugnaw nga gatas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kahoy nga muffin tins.
- Sa panagsagol nga panaksan, kombinasyon ang harina, baking powder, ug asin; pag-ayo, o pagsagol sa usa ka processor sa pagkaon.
- Pagtrabaho sa mantikilya uban sa pastry blender o pulso ngadto sa sagol.
- Idugang ang gatas dayon pagpalihok o tunga hangtud nga matabonan pag-ayo.
- Kutsara nga giandam nga muffins tins.
- Magaluto sa 350 ° sulod sa 35 ngadto 40 minutos.
Sa sinugdanan gipaambit ni SuzyJ.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 148 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 27 mg |
| Sodium | 310 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |