Bisag makita diha sa usa ka cookbook sa Vietnam, kini nga pakpak nga pakpak sa manok usa gayud ka Intsik nga pinggan. Ang awtor nga si Diana My-tran nag-ingon: Sa dihang sekretarya ko, dunay usa ka Chinese boss (ug labing suod nga higala) nga mipaila kanako niining talagsaong appetizer. Kini kanunay nga usa ka dakong kadaot sa mga paniudto sa opisina.)
Dugang nga mga Recipe sa Chicken Wings
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 15 mga pako sa manok
- 1 ka kutsarang dugos o syrup
- 4 ka kutsara nga hoisin sauce
- 3 ka kutsarang mainit nga tubig
- 3/4 teaspoon nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 2 ka ahos nga cloves, maayong pagkadunot
- 1 scallion (lunhaw nga sibuyas, sibuyas sa tingpamulak), maayong pagkadunot
- 1 ka slice fresh jahe, minced
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-marino sa mga pako sa manok sulod sa 15 ka minuto sa usa ka sinagol nga dugos, hoisin sauce , tubig, asin, pepper, ahos, scallion, ug ginger.
2. Heat hurno sa 350 degrees. Ibutang ang mga pako sa manok sa usa ka linuto sa kalaha ug pagluto sulod sa 30 minutos, usahay gamiton ang pag-marinade.
3. Ibutang ang hurno sa broil ug broil sa pako sa manok lima pa ka minuto. Ibalhin ang mga pako matag duha ka minuto aron malikayan ang pagsunog.
Aron makaalagad: Pagbalhin sa mga pako sa manok ngadto sa usa ka naghugas nga bandehado ug pag-alagad sa init o sa temperatura sa lawak.
Gipublikar nga may pagtugot gikan sa The Vietnamese Cookbook ni Diana My-Tran.
Reader Rating For Baked Hoisin Chicken Wings: 5 sa 5 ka bitoon
Mga komento: "Tinuod kaayo ug tasty. Ang akong bana mao ang Asian-American. Miingon siya nga eksakto kini sama sa gibuhat sa iyang igsoong babaye, gawas nga dili siya mag-inusara imbis nga magluto. Apan kini daw dili kaayo tambok. "
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 3061 |
| Total Fat | 176 g |
| Tulas nga Tambok | 49 g |
| Unsaturated Fat | 70 g |
| Cholesterol | 1,046 mg |
| Sodium | 1,170 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 330 g |