Ingon ang signature drink alang sa UV Lemonade Vodka nga gipagawas niadtong Hulyo 2007, ang UV Pink Flamingo nagrepresentar sa nindot nga ilimnon. Kining talagsaong ting-init nga cocktail hingpit alang sa mga partido. Kung gusto ka nga mogawas ug ipalan ang imong party sa mga flamingo, dili ka mahigawad. Ang pink flamingo swizzle sticks, glassware, napkin ug bisan unsa pang butang nga imong gikinahanglan alang sa paglingaw makit-an (ayaw kalimti ang tanan nga classic nga mga dayandayan sa dahon alang sa hingpit nga epekto). Adunay daghang mga bersyon sa Pink Flamingo , busa sigurado ka nga makit-an ang imong paborito alang sa imong bash.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 bahin UV Lemonade Vodka
- 1 bahin
- cranberry juice
- Pagsabak sa
- triple sec
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
Recipe sa maayong kabubut-on: UV Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 280 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |