Ang kini nga halang nga sambog nga pasayan sa shrimp usa ka sayon, apan makapahingangha, pagkaon sa dagat. Pipila ka oras sa ma-ayo nga pagpaasdang, ug kini nga shrimp andam alang sa kalayo. Ang resipe nag-awhag sa shrimp alang sa kabhang alang sa dugang nga lami, apan kini nga mga sinugba nga shrimp mahimo usab sa mga gipanitan usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 copa nga lana sa oliba
- 2 ka kutsara nga mainit nga sarsa sa Louisiana
- 1/2 hugpong Italian parsley (tinadtad)
- 2 ka cloves nga ahos (minced pinong)
- 1 lemon (juiced)
- 1 ka kutsara nga ketchup
- 1/2 ka tsp cayenne pepper
- 1 ka asin nga asin
- 1 teaspoon nga yuta itom nga pepper
- 2 ka libra nga dako nga shrimp (deveined, apan wala gibaligya, gibaligya ingon nga "andam sa pag-panit")
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka panagsagol nga panaksan, hugpong ang lana sa oliba, mainit nga sarsa, parsley, ahos, lemon juice, ketchup, cayenne, asin, ug itom nga pepper. Ibutang ang shrimp sa usa ka dako nga plastik nga bag nga pang-zip, ug ibubo sa marinade. Pag-seal ug pag-refrigerate sulod sa 2 ka oras. Ibutang ang shrimp ug habwa ang marinade. Pag-iwit sa udlan sa mga skewer sa kawayan. Preheat grill sa medium nga kainit. Pag-ihaw sa udlan alang sa mga 3 minutos matag kiliran, o hangtud nga lutoon.
Pag-alagad sa init, init, o katugnaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 371 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 302 mg |
| Sodium | 961 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 37 g |