Ang Turkey nga kape kasagaran nagsilbi nga tam-is o "mapait" (unsweetened) nga walay gatas. Kini usab kanunay nga giandam uban sa cardamom ug mahimo pa nga maglakip sa mga sangkap sama sa almond extract, cloves , ug vanilla. Kini nga spiced Turkish Recipe sa kape sa tradisyon sa nagkalainlain nga mga panakot sa pagpainit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka onsa nga bugnaw nga tubig
- 1 ka buok nga cardamom pod, o 1/8 ka kutsaritang kardamom sa yuta
- 1 tibuok clove, o 1/16 ka kutsara nga clove
- 1/2 sungkod
- cinnamon , o 1/4 ka kutsaritang yuta nga kaningag
- 1 ihulog ang purong vanilla nga kinuha
- 2 teaspoons asukar
- 2 teaspoons powdered (o hilabihan nga matahum nga yuta) kape grounds
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka 8-onsa nga ibrik, isagol ang tubig, mga panakot ug vanilla extract. Pagpalihok.
- Idugang ang asukar ug kape. Ayaw pagkalot.
- Pagdala sa likido sa usa ka duol nga hubag sa kainit nga kainit.
- Sa diha nga ang bula mosubang sa liog sa ibrik, kuhaa kini gikan sa kainit. Bantayi kini pag-ayo ug ayaw tugoti nga kini lutoon.
- Tugoti ang bula sa paghusay.
- Ibalik ang kaldero ngadto sa stove ug balikbalik ang mga lakang 4 ug 5 sa makadaghan, hangtud nga ang bula tabon.
- Iapud-apod ang bula nga parehas sa imong mga tasa sa demitasse .
- Tugoti ang mga kape nga ibutang sa kape sa usa ka minuto.
- Ibubo ang kape sa mga tasa, nga magbantay nga mobiya sa mga nataran, mga panakot, ug limpyo sa kolon.
- Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 670 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Carbohydrates | 45 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 1 g |