Kon sa imong hunahuna kini usa ka lain nga ngalan sa usa ka ilimnon, tingali wala ka mag-inusara! Ang rason nga ginganlan namon kini (kami naghunahuna sa Connaught Place Cold Coffee!) Mao nga diin kini gisultihan nga gikan kini. Alang sa tanan, kini nindot nga ngalan nga imong gihunahuna nga lisud buhaton. Dili ka layo gikan sa kamatuoran. Ang Cold-style nga Cold Coffee mikuha sa tanan nga duha ka mga minuto sa pag-andam! Nalingaw ...
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 baso nga chilled full cream milk / tibuok gatas
- 2 tsp.
- instant nga kape nga imong gipili
- Sugar sa pagtilaw
- 1/2 nga bildo nga nahugno sa yelo
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sagol sa usa ka blender ug pag-boisk hangtud nga maayo nga sagol.
- Ibubo ngadto sa taas nga mga baso sa frosted, pagdugang og uhot ug pag-alagad!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 321 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 26 mg |
| Sodium | 136 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 13 g |
| Protein | 28 g |