Kini ang tinuod nga resipe nga gigamit sa mga vendor sa turkey leg sa mga fairs ug festivals. Ang pagaluto sa mga bitiis sa turbante una tingali sama sa pagpanglimbong apan, kung kinahanglan nimo ang paghimo sa liboan ka mga niini dili nimo gusto nga sila maglingkod sa imong paris sulod sa 20 ngadto sa 30 minutos sa dili pa nimo ibaligya kini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 mga paa sa Turkey
- 1 (2 litro) botelya nga lemon-apog nga may lami nga carbonated soda (mahimo usab nga gamiton ang limonada)
- 2 tablespoons / 30 mL granulated sugar
- 2 tablespoons / 30 mL nga mainit nga sarsa
- 1 ka kutsara / 15 mL nahugno nga red pepper flakes
- 1 ka kutsara / 15 mL itom nga pepper
- 1 dako nga sibuyas nga sibuyas, ginunting
- 2 tablespoons / 30 mL dugos
- 1 tablespoon / 15 mL steak seasoning
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa soda, asukar, mainit nga sarsa, red pepper flakes, black pepper ug mga sibuyas sa sibuyas sa usa ka dako nga kolon. Dad-a ngadto sa usa ka ubos nga lutoon ug idugang ang mga paa sa Turkey. Lutoa ang usa ka medium nga kainit sulod sa mga 30 minutos o hangtud ang mga tiil sa Turkey magparehistro sa internal nga temperatura nga 165 degrees F. (74 degrees C.). Samtang, preheat grill. Ibutang ang mga hiwa sibuyas sa naandan nga kainit grill ug gibutang ang Turkey mga bitiis sa ibabaw sa mga sibuyas mga hiwa. Ibutang ang dugos ug isablig sa steak seasoning.
Pag-ihaw sa usa ka medium nga kainit sulod sa mga 15 ka minutos nga pagbantay pag-ayo aron malikayan ang pagsunog. Mobalik kon gikinahanglan. Ang panit kinahanglan nga mapulapula nga brown ug mga bitiis kinahanglan makaabot sa usa ka internal nga temperatura nga tali sa 165-175 degrees F sa diha nga nahuman na. Sa higayon nga magluto, kuhaon gikan sa grill ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 3786 |
| Total Fat | 145 g |
| Tulas nga Tambok | 37 g |
| Unsaturated Fat | 47 g |
| Cholesterol | 1,809 mg |
| Sodium | 3,526 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 546 g |