Ang kini nga flavorful barbecue mop recipe magpabilin sa imong brisket nga puno sa lami ug makadugang sa umog sa panahon sa pagpanigarilyo nga proseso. Pag-una sa usa ka adlaw aron ang mga lami maka-ayo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 12-onsa / 350 mL nga serbesa
- 1/2 ka tasa / 120 mL cider vinegar
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga tubig
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga lana sa lana (canola maayo)
- 1 gamay nga sibuyas (diced)
- 3 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara / 15 mL nga sarsa sa Worcestershire
- 1 teaspoon / 5 mL pepper
- 1 teaspoon / 5 mL asin
- 1 teaspoon / 5 mL cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-mix sa tanan nga mga sagol sa usa ka pan sama sa ubos nga kainit. Magluto hangtud hingpit nga matunaw. Kuhaa gikan sa kainit ug pabugnaw sa 10-15 ka minuto. Mop ibabaw sa brisket hangtud sa oras hangtud nga ang Brisket giluto. Ang Brisket magdalag 1 ngadto sa 1 1/4 ka oras kada pound sa usa ka manigarilyo sa mga 225 degrees F / 110 degrees C.
2. Kung mag-una sa panahon, bugnaw nga sarsa sa hingpit ug ibutang sa usa ka hugot nga sudlanan sa hangin hangtud sa 5 ka adlaw human sa pagpangandam.
Pag-init sa microwave sulod sa 1 ka minutos aron pagpainit niini gamay. Paggamit ingon nga gitumong sa ibabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 68 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 423 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |