Ang Barbary Coast adunay usa ka tinuod nga talagsaon nga palami nga, bisan kini dili sa gusto sa tanan, mao ang hinungdan sa paghatag niini nga makapaikag nga cocktail usa ka pagsulay. Ang matam-is nga mga sangkap nagmugna og usa ka hapsay, creamy base samtang ang gin ug Scotch nagdugang sa kinaiya nga gikinahanglan sa pag-inom alang sa pagbalanse. Kon wala ang mga kinaiya sa duha ka mga sangkap ang Barbary Coast mahimong makalaay ug usa pa ka sobrang-matam-is nga ilimnon.
Usa ka butang nga akong girekomendar mao ang paggamit sa usa ka Scotch nga adunay usa ka labi ka maliputon nga kinaiya sama sa mga gikan sa Lowland o Highland nga mga rehiyon . Ang bisan kinsa sa mga punoan nga gitan-aw nga mga Scotch mahimong sobra kaayo sa kalainan sa gin.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ounce gin
- 1/2 onsa
- light rum
- 1/2 onsa nga kahayag
- creme de cacao
- 1/2 onsa Scotch whiskey
- 1/2 onsa
- cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 201 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |