Ang Bulgarian rice pudding, o oriz puding , usa sa labing kanunay nga gisudlan nga mga dessert sa nasud sa Balkan sa Bulgaria. Ang nagpalahi niini gikan sa ubang puddings sa humay mao ang pagdugang sa lemon zest ug usa ka pistachio ug rosas nga dekorasyon. Ang rosas nga tubig ug rosas nga lana gigamit sa daghang mga pagkaon nga Bulgariano.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa nga puti nga humay
- 3 ka kutsara nga asukar
- 3 3/4 tasa tibuok gatas
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 1 cinnamon stick
- 1 strip nga lemon zest
- Opsyonal: pistachios ug rosas nga mga gihay
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang bugas, asukar, gatas, butter, cinnamon ug zest ngadto sa dako, bug-at nga bottom sa saucepan.
- Magluto sa ubos kaayo nga kainit, kanunay nga pagpalihok, apan ayaw hubag, sulod sa 45 minutos ngadto sa 1 ka oras o hangtud nga ang creamy, baga ug humay linghod. Isalikway ang kaningag nga kaningag ug zest.
- Pag-alagad sa kainit o sa temperatura sa lawak nga gikubkoban sa pino nga pistachio halves ug rosas nga mga gihay (kung gusto).
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 320 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Carbohydrates | 41 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 9 g |