Ang resipe sa maple sugar pie sa Canada mao ang usa sa labing inila nga dessert sa Quebec. Ang grabe nga maple pie adunay katingad-anan nga diyutay nga mga sangkap ug mahimong usbon sumala sa imong personal nga mga gusto. Kini talagsaon nga maluho nga gidayandayanan sa duha nga whipped cream ug ice cream. Ang mga resulta usa ka matam-is nga pagkaon nga usa ka maayong pagpili alang sa usa ka partido!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 nga pakete pastry nga minasa (gipalit nga tindahan, o
- homemade pâte sucrée )
- 1 tasa brown sugar (kahayag o maple)
- 1/4 nga harina (tanan nga katuyoan)
- 1/4 tasa nga maple syrup (putli)
- 3/4 tasang cream (bug-at)
- Mahimong opsyonal: whipped cream, ice cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat ang oven ngadto sa 375F. Nahiangay ang minasa nga pastry ngadto sa usa ka standard nga pie o tart pan ug lutoon kini sulod sa 15 minutos. Kuhaa kini gikan sa hudno ug itugot nga kini bugnaw.
- Hinay-hinay pag-boukar ang 1 ka tasa nga maple o light brown sugar ug 1/4 nga tasa sa tibuok nga harina hangtud nga ang humokon hapsay. Ang timpla sa harina sa asukal andam na alang sa basa nga mga sangkap kung kini hapsay, nga adunay pipila lamang, gagmay nga mga lumps sa asukal.
- Sa higayon nga ang humok nga asukal sa harina hinay, idugang ang maple syrup ug ang bug-at nga cream. Pag-adto sa sinagol hangtud nga kini hingpit nga hapsay. Ang pagpuno mahimong usa ka tubig nga pagkamakanunayon. Sa diha nga ang maple-cream nga pagpuno hapsay, ibutang kini ngadto sa pre-baked shell nga pastry. Pagluto sa pie sulod sa 40 ka minuto sa 350F (325F alang sa itom nga metal nga mga kalaha).
- Tugoti ang maple sugar pie nga bugnaw sa dili pa kini gamiton sa whipped cream ug ice cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 129 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 14 mg |
| Sodium | 40 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |