Sama sa kadaghanan nga mga ilimnon nga kape , ang Café Royal yano ug naggamit lamang og usa ka espiritu aron sa pagdayeg sa presko nga brewed, black coffee. Kini nga resipe naggamit sa usa ka espesyal nga liqueur, Patron XO Cafe, usa ka talagsaon nga kombinasyon sa tequila ug kape nga hiyas. Kini nga liqueur nga lamiang kape dalisay ug kulang sa katam-is sa mga komon nga mga kauban niini ug niining kasoha, ang pag-usab sa imong kasagaran nga tasa sa java nahimong usa ka talagsaon nga kasinatian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 onsa
- Patron XO Cafe
- 8 ngadto sa 10 ka onsa kape (init, itom)
- Garnish: whipped cream
- Gidibuho: pulbos sa kakaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gipainit nga coffee mug nagadugang sa Patrón XO Café.
- Pun-i sa sulod sa usa ka pulgada nga adunay kape .
- Ibabaw uban sa bag-o nga whipped cream.
- Abog uban sa powder nga kakaw.
Recipe sa maayong kabubut-on Patron Spirits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 49 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 6 g |